Yerel ve Ulusal Basında Okulumuzla İlgili Haberler


Üniversitemiz tarafından Bahar Kalkanı Harekatına destek amacıyla düzenlenen "Askerimize Destek Bayrağımıza Selam Yürüyüşü"ne başta Okul Müdürümüz Dr.Öğr.Üyesi Nursel ALTAN ÖZBEK olmak üzere akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimiz de katılmıştır. İlgili habere buradan ulaşabilirsiniz.  Üniversitemiz tarafından Bahar Kalkanı Harekatına destek amacıyla düzenlenen "Askerimize Destek Bayrağımıza Selam Yürüyüşü"ne başta Okul Müdürümüz Dr.Öğr.Üyesi Nursel ALTAN ÖZBEK olmak üzere akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimiz de katılmıştır. İlgili habere buradan ulaşabilirsiniz. 

 

Üniversitemiz tarafından Bahar Kalkanı Harekatına destek amacıyla düzenlenen "Askerimize Destek Bayrağımıza Selam Yürüyüşü"ne başta Okul Müdürümüz Dr.Öğr.Üyesi Nursel ALTAN ÖZBEK olmak üzere akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimiz de katılmıştır. İlgili habere buradan ulaşabilirsiniz. 


 

MECHITO Projesi Eğlenerek Öğretiyor... İlgili habere BURADAN ulaşabilirsiniz.


http://www.oncurtv.com/cumayeri/markadan-destek-h142763.html


http://www.milliyet.com.tr/yerel-haberler/duzce/bakan-ozlu-dr-engin-pak-cumayeri-myo-binasinin-acilisini-yapti-12122650


http://www.duzcedamla.com/2018/5/minik-ogrencileri-mekatronik-bolumuyle-tanistirdi-h16326.html


http://www.akcakocatv.com/haber-detay.asp?id=14091&Dr_Engin_Pak_Cumayeri_Meslek_Yuksekokulu_olarak_degistirildi


http://burasicumayeri.com/haber/1698/17/drengin-pak-cumayeri-meslek-yuksek-okulu-1160-ogrenci-kapasitesine-ulasmistirhb_ozelgif